Το ΓΕΛ ΑΚΡΑΤΑΣ κατά τους ΘΕΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ θα είναι ανοικτό κάθε ΠΕΜΠΤΗ σε πρωϊνό ωράριο. Παρακαλούμε πολύ για την διευκόλυνσή σας να έχει προηγηθεί mail στο mail@lyk-akrat.ach.sch.gr ΠΡΙΝ την προσέλευσή σας στο σχολείο.

ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ

QRCODE τηλ εκτακτης αναγκης

Εναλλακτικά ανοίξτε το παρακάτω έγγραφο

pdf Έγγραφο

Με πολλή χαρά και προθυμία εκπαιδευτικοί και μαθητές του ΓΕΛ Ακράτας πραγματοποίησαμε την Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 την "θεσμοθετημένη" μας πια δράση στα πλαίσια του Εθελοντισμού και του Ανοιχτού Σχολείου : τον καθαρισμό της πανέμορφης παραλίας μας των Συλιβαινιωτίκων. Για άλλη μία φορά σε άριστη συνεργασία με τον Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας κ. Κρικέτο Παναγή απολαύσαμε όχι μόνον την δράση μας ως δράση αλλά και τα γλυκίσματά του και αναψυκτικά που μας προσέφερε απλόχερα. Τον ευχαριστούμε, όπως και το σύνολο της εκπαιδευτικής μας κοινότητας για την ενίσχυση της αξίας της αλληλεγγύης στις συνειδήσεις όλων μας. Επειδή..."Μόνον Μαζί Μπορούμε".